Odiniai rankų darbo MacBook dėklai

Tobula dovana tiems, kas vertina išskirtinumą, kokybę ir nesenstantį stilių.

 

Old Fisher Bags turi puikų sprendimą – Verslo klasės MacBook odiniai kompiuterių dėklai.

 

Pritaikyti tvarkingai talpinti visus būtiniausius kompiuterio aksesuarus bei dokumentus vienoje vietoje. Pamirškite susipainiojusius laidus ir netvarką susitikimų metu. Verslo klasės odiniai rankų darbo dėklai – ne tik funkcionalus, bet ir stilingas sprendimas.

IMG_6836.jpg

NEMOKAMAS EXPRESS PRISTATYMAS NUO 200€

ATRASKITE SAU TINKAMIAUSIĄ DIZAINĄ

Vienas iš daugelio Old Fisher Bags pranašumų – skirtingo dizaino pasirinkimai kiekvieno poreikiams. Nuo minimalistinių iki viskas-viename kompiuterio dėklų.

Visi kompiuterių dėklai gaminami rankomis, specialiai pritaikomi pageidaujamiems išmatavimams. Tad būkite tikri – naujas odinis dėklas Jūsų įrenginiui tiks tarsi pirštinė. Tereikia pasirinkti norimą kompiuterio modelį, o viskuo kitu pasirūpins Old Fisher Bags profesionalų komanda.

APIE MUS KALBA:

237-2377407_officiel-logo-dark-l-officiel-magazine-logo.png
LK.jpeg
mano namai logo.png
Leather-goods-magazine_edited.jpg

ATSILIEPIMAI

sleeve optimized_edited.jpg

Dėklas tinka idealiai! Nuostabus rankų darbas, apgalvota kiekviena smulki detalė. Tikrai matosi kokybiškas daiktas, net iš kolegų nuolat susilaukiu komplimentų dėl šio dėklo.

RIMAS G.

optimized organizer_edited_edited.jpg

Išskirtinis rankų darbas! Odinis MacBook Pro daugiafunkcinis dėklas su laiku atrodo tik geriau, oda tapo minkštensė, spalva ryškesnė, labiausiai patinka funkcionalumas - visus smulkius daiktus galiu laikyti vienoje vietoje. Tai tikrai dėklas suprantantiems kokybę...

Fantastiška patirtis su Old Fisher Bags! Rekomenduoju visiems, kas ieško odinio, išskirtinio Macbook Pro dėklo. Stilingas, odos kokybė tikrai nuostabi ir kas labiausiai nustebino - nemokamas graviravimas. Malonu turėti dėklą su savo inicialais.

TOMAS D.

MARTYNAS K.

IMG_6271.jpg

NEMOKAMAS GRAVIRAVIMAS

Pradžiuginkite save, savo artimą ar draugą ne tik išskirtinės kokybės dovana, bet ir ypatingu dėmesiu smulkioms detalėms.

Old Fisher Bags pasirūpins NEMOKAMA personalizacija (graviravimu). Tai gali būti tik inicialai, pilnas vardas, ar palinkėjimas.

NEMOKAMAS EXPRESS PRISTATYMAS NUO 200€

SPECIALUS PASIŪLYMAS

Tik labai ribotą laiką Old Fisher Bags skelbia išpardavimą visai kolekcijai! Įsigykite išskirtinės kokybės odinių rankų darbo gaminių dabar su 15% nuolaida!